Tek Diş Eksiliğinde İmplant

Tek Diş Eksiliğinde İmplant

Eksik bir dişi uzun ömürlü bir şekilde yenilemek için bir kronla oturtulmuş dental implanttan daha iyi bir yöntem yoktur.

Bir dişin geleneksel implant yöntemiyle değişimi genellikle bir kaç adımda olur.

  • Testler, dişlerin görüntülenmesi, tıbbi geçmişi hakkında sorular ve tedavi seçeneklerinin tartışılması da dahil olmak üzere danışma ve planlama basamağı.
  • Eksik doğal diş kökünün yerine diş implantının yerleştirilmesi, yerleşik bir dayanak olmaksızın ya da(bir bağlayıcının implantın içine veya üstüne) yedek dişe bağlanması. Dental implant doğal kemiğe entegre edilirken  dişinizin yerine diş için güçlü bir temel oluşturmak için geçici diş konabilir. İnsanların bir çoğu ertesi gün işinin başına dönebiliyor.
  • Bir önceki doktor ziyaretinizde yerleştirilmedi ise dayanak yerleştirilir.
  • Özel yapılmış taç'ın veya yedek dişin yerleştirilmesi.

Sizin için kişiselleştirilmiş bir tedavi planı tasarlamak için eğitim, beceri ve deneyime sahip bir implant diş uzmanı seçmek önemlidir.

Bir implant hekimi seçerken daha fazla bilgi almak ve soru için sormak için, nasıl, bir implant hekimi bulabileceğinizi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Bireysel durum ve restorasyon ihtiyaçlarına bağlı olarak, bazı rahatsızlık ve morarma olabiliyor iken bir çok insan işlem sonrasında düşündükleri kadar kötü olmadığını söyleyerek şaşırmışlardır. Diş implantı hastalarının büyük çoğunluğu ertesi gün işlerinin başına, normal hayatlarına dönmektedir, randevular arasında normal şekilde çalışmaya devam edebiliyorsunuz ve sonuçtan genellikle herkes memnun kalıyor. Gerçek hastaların söylediklerine bakın.

Diş implantları doğal kemik ile entegre olurken geçici dişler yerleştirilmiş olabilir. Sizin için en iyi seçeneği belirlemek için diş hekiminiz ile görüşün ve diş İmplant seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Detaylı Bilgi İçin İletişim Formu

Adınız ve Soyadınız
Email Adresi
Telefon
Şehir ve İlçe / Semt:
Mesajınız
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.